Ürettiğimiz tavan modelleri arasında en çok tercih edilen, tüm mekanlarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz, alanınızın tavan kısmını şık ve estetik bir şekilde kapatabileceğiniz Aluminyum Tavan Rolling Roof ile Renk Aluminyum farkıyla tanışmak ister misiniz? Uzaktan kumanda yardımıyla kolaylıkla açıp kapatabileceğiniz Tavan sistemleri, sizi kötü hava şartlarından korurken, istenmeyen güneş sıcaklarından da korur. Kartelamızdan seçeceğiniz herhangi bir renkle üretilecek olan Aluminyum tavanlarımız kişiye özel tasarımıyla da dikkat çekiyor. Instagram adresimizden örnek modellerine de bakabileceğiniz Rolling Roof sistemler ne işe yarar? Buna bakalım.

 

 

Bu Projemiz de İlginizi Çekebilir: Pergola Tente Sistemleri

Öne Çıkan Özelliği

Alüminyum Tavan sistemimizin öne çıkan özelliği Alüminyum Metal hammadesi ile sizi kötü hava şartlarından korurken, zarar görmemesi. Kaliteli ve dayanıklı yapısı sayesinde bu sistemler uzun süren kullanım ömrü sunar. Sadece kötü hava şartları değil, sıcak havalarda güneşten ve güneş ışınlarından açılır kapılır paneli sayesinde sizi korur.

 

Ne İşe Yarar?

Uzaktan kumandası sayesinde istediğiniz zaman açıp kapatabileceğiniz sistemimizi, güneş açısına göre ayarlayarak sizi rahatsız eden güneş ışığından kurtulabilirsiniz. Kurulan bölgeye istediğiniz şekilde gölgelendirme ayarlayabilirsiniz. Panellerin yaptığı katlanma hareketiyle açıkken gelen havalandırmanın yanı sıra gölgeden de faydalanabilirsiniz.

Rolling Roof  Sistemleri Fiyatları

Kullanım alanına göre boyutları da değişkenlik gösteren sistemlerimizin fiyatlandırması ölçülerine göre değişiklik gösteriyor. Sistemlerimizden yararlanmak için en doğru ve en iyi fiyatı bulmak adına ”info@renkaluminyum.com.tr” mail adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.