Mekanınıza estetik ve şık bir hava katacak olan Motorlu Giyotin Cam Sistemleri’ne Renk Aluminyum kalitesiyle merhaba demeye hazır mısınız? Tasarımı ve estetikliği ile cam sistemleri arasında kendini öne çıkaran Giyotin Cam Sistemleri, firmamızın da ürettiği Cam Sistemleri arasında en çok tercih edilen sistemler arasında yer alıyor. Motorlu giyotin cam sistemleri otomatik çalışmasıyla estetikliğinin yanında kullanıcısına kolaylık da sağlıyor.

 

Giyotin Cam Sistemleri dikey yönde hareket edip, açılıp kapanan cam sistemleridir. Motorlu olmasının sebebi kolaylık açısından uzaktan kumanda yardımıyla çok rahat ve kolay bir şekilde açılıp kapanabilmesidir. En büyük özelliği şık ve estetik olmasının yanında rüzgar ve yağmur gibi kötü hava koşullarını kesiyor olmasıdır. Motorlu şekilde ayarlanabilmesi ile camın istediği kadar alanının açık veya kapalı kalması sağlanarak istenen görüntü elde edilebilir.

 

 

Motorlu Giyotin Cam Sistemleri Fiyatları

Kullanım alanına göre boyutları da değişkenlik gösteren sistemlerimizin fiyatlandırması ölçülerine göre değişiklik gösteriyor. Sistemlerimizden yararlanmak için en doğru ve en iyi fiyatı bulmak adına ”info@renkaluminyum.com.tr” mail adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.