Mekanınıza şık ve estetik bir hava katacak olan Manuel Giyotin Cam Sistemleri’ne Renk Aluminyum kalitesiyle merhaba demeye hazır mısınız? Kendine has estetistiği ve tasarımı ile cam sistemleri arasında kendini öne çıkaran Giyotin Cam Sistemleri, firmamızın da ürettiği Cam Sistemleri arasında en çok tercih edilen sistemler arasında yer alıyor. Manuel giyotin sistemlerinin en öne çıkan özelliği yer kaplamadan, cam ihtiyacınızı sağlarken estetik bir duruş da katması. Diğer ürünlerimize de detaylı olarak İnstagram adresimizden bakabilirsiniz. Renk Alüminyum Instagram.

 

Bu Ürünümüz de İlginizi Çekebilir: Motorlu Giyotin Cam Sistemleri Nedir?

Ne İşe Yarar

Giyotin Cam Sistemleri yapı olarak dikey yönde hareket edip, açılıp kapanan cam sistemleridir. Manuel giyotin ve motorlu giyotin arasındaki fark ise Manuel giyotinin adı üstünde elle ayarlanıyor olmasıdır. En büyük özelliği şık ve estetik olmasının yanında rüzgar ve yağmur gibi kötü hava koşullarını kesiyor olmasıdır. Manuel şekilde ayarlanabilmesi ile camın istediği kadar alanının açık veya kapalı kalması sağlanarak istenen görüntü elde edilebilir.

Nerelerde Kullanılır?

Özellikle bol rüzgar alan mekanlarınıza çözüm olarak sunulan Manuel giyotin cam sistemleri, rüzgarlık olarak da bilinmektedir. Kafe, kafeterya, restaurant, lokanta gibi yerlerde rahatlıkla kullanılabilir şekilde üretilmiştir.

Manuel Giyotin Cam Sistemleri Fiyatları

Kullanım alanına göre boyutları da değişkenlik gösteren sistemlerimizin fiyatlandırması ölçülerine göre değişiklik gösteriyor. Sistemlerimizden yararlanmak için en doğru ve en iyi fiyatı bulmak adına ”info@renkaluminyum.com.tr” mail adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.