‘ Firmamızın temel prensibi müşteri memnuniyetidir. ‘

Üretici firma konumundaki  RENK ALÜMİNYUM ekibinin en önemli özelliği aynı zamanda servis sektöründe olduğunun bilincinde olan özverili kadrosudur. Her türlü otomatik panjur, kepenk, kapı sistemleri , PVC ve alüminyum doğrama, kış bahçeleri, panoramik balkon camlama üretimi yapan şirketimiz aynı zamanda geniş aksesuar ve yedek parça imkanları sunmaktadır.
Enerji tasarrufunda en uygun çözümler getirir,

  • Üstün güvenlik sağlar,
  • Dayanıklı ve cazip renk alternatifleri mimari çözümlere kolaylık sağlar
  • Mükemmel teknik özellikler uzun vadeli ve sorunsuz işletim kolaylığı sağlar,
  • Montaj ve uygulamada rakipsiz kolaylıklar sağlar

RENK ALÜMİNYUM sayılan üstünlüklerini mükemmel araştırma geliştirme çalışmalarına ve kalite kontrol sistemine borçludur. Ürünün kullanımı sırasında karşılaşılacak sorunları ortadan kaldırmak için gerekli araştırmalar ve düzeltici önlemler devamlılık arzeden bir işlemler topluluğu olarak üretim faaliyetlerinin ayrılmaz bir parçasıdır.

Vizyonumuz

Ben değil biz felsefesiyle hareket ederiz. Ekip çalışmasına inanırız, bu sayede verimliliği en üst seviyede tutarız. Tedarikçilerimizle karşılıklı işbirliği ve güven içerisinde çalışarak maliyetleri minimum tutmaya çalışırız. Sistematik ve dinamik çalışma kadromuzla tüm projelerimizi söz verdiğimiz zamanda bitiririz. Yenilikçi bir yaklaşımla inşaa ettiğimiz tüm yapılarda orjinal tasarımlarla ile fark yaratırız. Üretimin her safhasında yüksek teknolojiden yararlanırız. Hız ve kalitede rakip tanımayız.

Misyonumuz

  • Yaratıcı ve yenilikçi yaklaşımla, fırsat alanlarında uzmanlaşarak; farklı, kimliği olan, yüksek imajlı, çevreye-kente-insana duyarlı marka projeler geliştirmek,
  • Stratejik iş ortaklıklarından yararlanarak, tüm paydaşları için en yüksek değeri hedeflemek ve sürdürülebilir büyüme sağlamak,
  • Renk Alüminyum Grubu kurum kültürünü ve profesyonelliğini sektöre taşıyarak, sektörde öncü rolü oynamak.